0položek
Poptávkový formulář
skrýt
captcha

Výroba jednoúčelových strojů, zařízení a výrobních linek

Navrhneme plně automatické či poloautomatické zařízení až po složité výrobní linky, kde najdou uplatnění průmysloví roboti. Vše naprogramujeme tak, aby na sebe jednotlivé operace přesně navazovaly a bylo docíleno zefektivnění výroby. Veškerá zařízení jsou vyráběna dle platných norem a interních předpisů zákazníka. 

Návrh po mechanické i elektrické stránce v Eplanu. Vlastní kovovýroba. Elektro práce spojené se zařízením. Programátorské práce. Instalace a zprovoznění u zákazníka.

Výroba rozvaděčů

Rozvaděče vyrábíme na zakázku dle projektové dokumentace zákazníka s možností vyhotovení vlastní dokumentace v Eplanu. Provádíme také rekonstrukce a úpravy stávajících rozvaděčů včetně dokumentace. Zajišťujeme také revizní činnost na výše uvedené rozvaděče a projekty s realizací.

Rozvaděče pro stroje a výrobní linky. Rozvaděče pro měření a regulaci. Instalace a zprovoznění u zákazníka.

Údržba a servis řídích systémů Siemens

Provádíme servis řídících systémů Siemens Simatic S5, S7, Sinumerik, Simodrive, diagnostika závad u zákazníka, softwarové úpravy.

PRODEJ KOLABORATIVNÍCH ROBOTŮ UNIVERSAL ROBOTS

Jsme distributory kolaborativních robotů značky Universal Robots. Jak sám název napovídá, robotická ramena Universal Robots se vyznačují univerzálností svého použití, díky které mohou být implementována téměř v každém odvětví. Jejich výdrž, inteligenci a přesnost ocení každý výrobní provoz. Snadnou instalaci a obsluhu zase každý zaměstnanec.

Řada kolaborativních robotů Universal Robots se v současnosti pyšní třemi modely: UR3, UR5 a UR10 – každý je pojmenovaný podle své nosnosti v kilogramech a každý má vynikající kolaborativní schopnosti. Rostoucí oblíbenost ve využití těchto robotů dokládá 10 000 kusů pracujících po celém světě. 

PRODEJ GRIPPERŮ ON ROBOT

DREAMland je oficiálním prodejcem značky On robot, která se specializuje na vývoj gripperů pro kolaborativní roboty Universal Robots. Grippery On robot se snadno instalují přímo na rameno robota. Stejně jednoduché je i jejich programování a obsluha.

Jsou vhodné zejména pro operace typu:
- vezmi a umísti,
- CNC,
- montáž,
- příprava strojů,
- balení,
- atp.


Pro více informací o gripperech nás kontaktujte.