0položek
Poptávkový formulář
skrýt
captcha

Kariéra

Volné pracovní pozice:

V případě zájmu o některou z nabízených pozic nás prosím kontaktujte na e-mailu nebo telefonicky.

Správce informačního systému Helios

Nabízíme:

- zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu
- fixní pracovní dobu
- možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti
- čtvrtletní odměny ve výši 25% hrubé mzdy
- 13. plat
- nástup možný ihned

Požadované vzdělání:
min. SŠ vzdělání nejlépe technického/ekonomického směru

Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování

Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:
pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání nejlépe technického/ekonomického směru
- pokročilé znalosti MS OFFICE, zejména MS Excel
- předchozí zkušenost s Helios podmínkou
- znalost firemních procesů (např. ekonomika, logistika, obchod)
- komunikační schopnosti
- samostatnost, tvořivost, spolehlivost, iniciativu
- organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- aktivní přístup k práci, ochotu dále s

Náplň práce:

- Provozní podpora Helios podpora a školení uživatelů
- Správa systému
- Nastavování a úprava systému do daného prostředí
- Převody dat, návrhy spolupráce s jinými systémy
- Navrhování a implementace pracovních postupů, jejich popis a dokumentace
- Tvorba reportů