0položek
Poptávkový formulář
skrýt
captcha

Oprava výměnným způsobem bez čekání

Získejte nejprve funkční díl a teprve potom pošlete Váš nefunkční díl k nám. Ten my opravíme a necháme ho skladem pro další zákazníky. Cena za výměnu je ve většině případů o 10 % vyšší oproti ceně opravy, avšak funkční díl získáváte takřka okamžitě a bez čekání na opravu.

Diagnostika závad

Zároveň také nabízíme možnost otestování dílů v našem servisním středisku. Při testování výrobku bude v simulované situaci vyhodnocena skutečnost, zda výrobek funguje tak, jak by fungovat měl.

Vlastní opravárenské centrum v Kosmonosech

Provádíme opravy komponent průmyslové automatizace. Cena opravy je vždy stanovena předem a pohybuje se obvykle ve výši 20 až 40 % z původní ceny nového výrobku. Většina běžných oprav je provedena ve 2 – 4 týdnech, v urgentních případech nabízíme expresní opravu ve zkráceném termínu.

Opravy dílů Siemens

Jedná se především o tyto produktové řady: Simatic S5, Simatic S7, Sinumerik, Simodrive, Micromaster, Masterdrive, Sinamics, Simoreg, Servomotory, HMI panely, operátorské panely, dotykové panely, průmyslové PC, software, atd.

Opravy dílů dalších výrobců

Současně také opravujeme komponenty od těchto výrobců: Allen Bradley, Fanuc, Indramat, Schneider, Texas Instrument, DanFoss, ABB, Mitsubishi, Omron, Vipa, Bosch Rexroth, Balluff, SICK, SEW, Festo, Turck, SMC, IFM, IPF, Murr, Rockwell Automation, ostatní výrobci na dotaz.